No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за АЦФ Фиорентина vs ФЦ Интернационале Милано

Денес петок во 19:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу АЦФ Фиорентина и ФЦ Интернационале Милано Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека АЦФ Фиорентина е мал фаворит. Доколку […]