Спореди ги коефициентите за АЦФ Фиорентина vs ФЦ Интернационале Милано

Денес петок во 19:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу АЦФ Фиорентина и ФЦ Интернационале Милано

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека АЦФ Фиорентина е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на АЦФ Фиорентина, најдобра понуда ви нуди 1xbet со коефициент од 2.80. Доколку вашата одлука е да ставите облог на PinnacleSports , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од PinnacleSports единствено во PinnacleSports. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу АЦФ Фиорентина и ФЦ Интернационале Милано ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во Paddy Power со коефициент од 2.88.

За натпреварот помеѓу АЦФ Фиорентина и ФЦ Интернационале Милано кој ќе се одигра петок на 5/1 2018 во 19:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Marathonbet и 1xbet – 1.95
Bet 365 – 2.03

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За АЦФ Фиорентина да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициент 1.98.
За ФЦ Интернационале Милано да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, PinnacleSports нуди коефициенти 2.01.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Комплетна понуда на коефициенти за АЦФ Фиорентина и ФЦ Интернационале Милано.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk