No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Арсенал vs Атлетико Мадрид

Денес четврток во 19:05 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Арсенал и Атлетико Мадрид Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Арсенал и Атлетико Мадрид акцентот за фаворит го ставаат […]