No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Рома vs Болоња

Денес понеделник во 19:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Рома и Болоња Според букмејкерите, во овој натпревар Рома влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда […]