No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Аталанта vs Рома

Денес недела во 14:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Аталанта и Рома Во Серија А не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Аталанта и Ромакој што ќе се игра недела на 27/1 2019 во 14:00 […]