No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Аталанта vs Удинезе

Во рамките на Серија А,понеделник во 17:00 часот ќе играат Аталанта и Удинезе Квалитетот на тимот и домашниот терен, Аталанта го прават фаворит во однос на Удинезе. Тој во дуел влегува со шанса вредна 73.7% […]