No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Атлетик Билбао vs Севиља

четврток,10/1 2019 е празник во Шпанија.Атлетик Билбао и Севиља во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Атлетик Билбао е мал фаворит. Доколку сакате да […]