No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Беневенто vs Милан

Во рамките на Серија А,недела во 11:30 часот ќе играат Беневенто и Милан И покрај тоа што Милан е гостин на дуелот против Беневенто, букмејкерите „типуваат“ на гостинот. Тие сметаат дека веројатноста за победа на […]