No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Тигре vs Естудиантес де ла Плата

Денес понеделник во 22:00 дерби натпреварот во Примера Дивизија помеѓу Тигре и Естудиантес де ла Плата Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Тигре е мал фаворит. Доколку сакате […]