No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Каљари vs Фиорентина

Денес петок во 19:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Каљари и Фиорентина Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу Каљари и Фиорентина, букмејкерите го фаворизираат тимот на Фиорентина. Ние сме тука […]