No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Кардиф Сити vs Ватфорд

Во рамките на Премиер лига,петок во 19:45 часот ќе играат Кардиф Сити и Ватфорд Неизвесен натпревар во Премиер лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Ватфорд. Сепак, ние сме тука да ви […]