No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Кардиф Сити vs Вулверхемптон Вандерерс

Денес петок во 20:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Кардиф Сити и Вулверхемптон Вандерерс Немаме дилема за натпреварот помеѓу Кардиф Сити и Вулверхемптон Вандерерс. Со оглед на тоа што оваа сезона Вулверхемптон Вандерерс игра […]