No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Леганес vs Депортиво Алавес

петок,23/11 2018 е празник во Шпанија.Леганес и Депортиво Алавес во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Леганес е мал фаворит. Доколку сакате да поставите […]