No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Леганес vs Депортиво Ла Коруња

Во рамките на Ла Лига,петок во 19:00 часот ќе играат Леганес и Депортиво Ла Коруња Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Леганес е мал фаворит. Доколку сакате да […]