No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Чапекоенсе vs Крициума

Денес среда во 22:15 дерби натпреварот во Куп на Бразил помеѓу Чапекоенсе и Крициума Според букмејкерите, во овој натпревар Чапекоенсе влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата […]