No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Чапекоенсе vs Виториа

Денес недела во 14:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Чапекоенсе и Виториа Во Серија А не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Чапекоенсе и Виториакој што ќе се игра недела на 14/10 2018 во 14:00 […]