No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Атлетико Мадрид vs Јувентус

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 20:00 часот ќе играат Атлетико Мадрид и Јувентус Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Атлетико Мадрид е мал фаворит. Доколку […]