No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Фламенго vs Флуминенсе

Во рамките на Серија А,сабота во 20:00 часот ќе играат Фламенго и Флуминенсе Според букмејкерите, во овој натпревар Фламенго влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда […]