No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Кристал Палас vs Челзи

Во рамките на Премиер лига,недела во 12:00 часот ќе играат Кристал Палас и Челзи Кога станува збор за натпреварот меѓу Кристал Палас и Челзи, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние ќе ви […]