No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Кристал Палас vs Манчестер Јунајтед

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Кристал Палас и Манчестер Јунајтед Кога станува збор за натпреварот меѓу Кристал Палас и Манчестер Јунајтед, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние […]