No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Делфин vs Национал Асунсион

Во рамките на Копа Либертадорес,вторник во 23:30 часот ќе играат Делфин и Национал Асунсион Денешниот натпревар во Копа Либертадорес помеѓу Делфин и Национал Асунсион би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]