No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Депортиво Алавес vs Ваљадолид

Во рамките на Ла Лига,петок во 19:00 часот ќе играат Депортиво Алавес и Ваљадолид Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Депортиво Алавес и Ваљадолидкој што ќе се игра петок на 19/4 2019 […]