No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Депортиво Алавес vs Лас Палмас

Денес петок во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Депортиво Алавес и Лас Палмас Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Депортиво Алавес и Лас Палмаској што ќе се игра петок на […]