No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Бахија vs Ботафого

Денес недела во 19:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Бахија и Ботафого За дуелот помеѓу Бахија и Ботафого, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Бахија. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро […]