No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хувентуд vs Вила Нова

Денес вторник во 22:15 дерби натпреварот во Серија Б помеѓу Хувентуд и Вила Нова Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Хувентуд и Вила Нова акцентот за фаворит го ставаат на […]