No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Елче vs Кордоба

Во рамките на Куп на Кралот,вторник во 18:00 часот ќе играат Елче и Кордоба Што се однесува до денешниот натпревар во Куп на Кралот помеѓу Елче и Кордоба, букмејкерите сметаат дека Елче е фаворит само […]