No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Евертон ФК vs Свонси Сити

Во рамките на Премиер лига,понеделник во 20:00 часот ќе играат Евертон ФК и Свонси Сити Според букмејкерите, во овој натпревар Евертон ФК влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на […]