No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Баерн Минхен vs Ливерпул

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 20:00 часот ќе играат Баерн Минхен и Ливерпул За дуелот помеѓу Баерн Минхен и Ливерпул, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Баерн Минхен. Имајќи во предвид […]