No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Динамо Минск vs Днепр Могилев

недела,1/7 2018 е празник во Белорусија.Динамо Минск и Днепр Могилев во борба за трите бода. Динамо Минск е огромен фаворит во натпреварот против Днепр Могилев. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, […]