No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ФЦ Интернационале Милано vs СС Лацио

Денес сабота во 17:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу ФЦ Интернационале Милано и СС Лацио За дуелот помеѓу ФЦ Интернационале Милано и СС Лацио, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за ФЦ Интернационале Милано. […]