No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ФЦ Интернационале Милано vs Удинезе Калчо

Во рамките на Серија А,сабота во 14:00 часот ќе играат ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо На овој натпревар помеѓу ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, […]