Спореди ги коефициентите за ФЦ Интернационале Милано vs Удинезе Калчо

Во рамките на Серија А,сабота во 14:00 часот ќе играат ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо

На овој натпревар помеѓу ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
Interwetten – 1.40
Betway, Cash Point и Betfred – 5.50
bwin и Sportingbet – 10.50

За дуелот помеѓу ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Tipico – 2.40 – 0-2 гола
1xbet – 1.70 – 3+ голови

За овој натпревар помеѓу ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Удинезе Калчо. Доколку сметате дека ФЦ Интернационале Милано има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на Paddy Power и Interwetten со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на Marathonbet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!