Спореди ги коефициентите за Ливерпул vs Фулам

недела,11/11 2018 е празник во Англија.Ливерпул и Фулам во борба за трите бода.

Што се однесува до натпреварот помеѓу Ливерпул и Фулам, букмејкерите го фаворизираат тимот на Ливерпул. Тоа е така поради што во својот тим поседуваат далеку поквалитетни играчи за разлика од тимот на Фулам. Ние ги издвоивме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Ливерпул, изиграјте на Interwetten со коефициент од 1.12. Доколку сакате да заработите на нерешено, вашиот влог ставете го на [%BOOK_1X2_Х%], бидејќи таму е најголем коефициентот и има вредност од [%ODDS_1X2_Х%]. За победа на гостинот коефициентот е 30.00 на Marathonbet.

На натпреварот помеѓу Ливерпул и Фулам се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Betfair SB бидејќи коефициентот само таму има вредност 4.33. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Interwetten со коефициент од 1.30 .

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ливерпул и Фулам тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!