Натпревар на денот: Италија vs Македонија

Во рамките на Квалификации за Светско првенство – Европа,петок во 18:45 часот ќе играат Италија и Македонија

За дуелот помеѓу Италија и Македонија ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet и Marathonbet – 3.02 – 0-2 гола
Ladbrokes и Coral – 1.50 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Италија и Македонија тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk