Спореди ги коефициентите за Вест Бромвич Албион ФК vs Манчестер Јунајтед ФК

Во рамките на Премиер лига,недела во 14:15 часот ќе играат Вест Бромвич Албион ФК и Манчестер Јунајтед ФК

Кога станува збор за натпреварот меѓу Вест Бромвич Албион ФК и Манчестер Јунајтед ФК, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние ќе ви ги претставиме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Вест Бромвич Албион ФК,7.00 нуди коефициент од 7.00. Најголемата понуда за реми е од Fonbet со вредност на коефициентот 1.66. Фаворитот да победи, највисоката понуда е 1.66 и може да ја најдете на 1xbet.

Во рамките на Премиер лига очекуваме на дуелот помеѓу Вест Бромвич Албион ФК и Манчестер Јунајтед ФК да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.19 за 3 или повќе голови, додека Betfair SB и Interwetten нуди 1.90 за 0-2 гола.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Вест Бромвич Албион ФК и Манчестер Јунајтед ФК тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk