Спореди ги коефициентите за Севиља ФЦ vs Леванте

Во рамките на Ла Лига,петок во 20:00 часот ќе играат Севиља ФЦ и Леванте

На овој натпревар помеѓу Севиља ФЦ и Леванте домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
1xbet – 1.33
Betfair SB, Tipico, Rivalo.com и Betfred – 6.00
Marathonbet и 1xbet – 11.50

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Interwetten и до добиете коефициент 1.60. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.63.

За овој натпревар помеѓу Севиља ФЦ и Леванте азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Леванте. Доколку сметате дека Севиља ФЦ има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на PinnacleSports со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на Marathonbet и 1xbet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Севиља ФЦ и Леванте.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk