No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Севиља ФЦ vs Клуб Атлетико Мадрид

Денес вторник во 20:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу Севиља ФЦ и Клуб Атлетико Мадрид Неизвесен натпревар во Куп на Кралот. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Клуб Атлетико Мадрид. […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Севиља ФЦ vs Леванте

Во рамките на Ла Лига,петок во 20:00 часот ќе играат Севиља ФЦ и Леванте На овој натпревар помеѓу Севиља ФЦ и Леванте домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме […]