Натпревар на денот: Челси vs Барселона

вторник,20/2 2018 е празник во Меѓународен.Челси и Барселона во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу
Челси и Барселона, букмејкерите го фаворизираат тимот на Барселона. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Marathonbet бидејќи само таму има коефициент 3.50. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.20 на Betfred.

За натпреварот помеѓу Челси и Барселона кој ќе се одигра вторник на 20/2 2018 во 19:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Tipico – 2.05
Marathonbet – 2.04

Коефициенти за натпреварот помеѓу Челси и Барселона тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk