Натпревар на денот: Америка ПЕ vs Америка РН

Денес вторник во 22:15 дерби натпреварот во Серија Д помеѓу Америка ПЕ и Америка РН

И покрај тоа што Америка РН игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
Marathonbet, Fonbet, Cash Point, Betway и Interwetten ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.50 за победа на Америка РН, додека Paddy Power, Betfair SB и Ladbrokes нуди најголем коефициент за победа на Америка ПЕ. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на Tipico, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.00.

За натпреварот помеѓу Америка ПЕ и Америка РН кој ќе се одигра вторник на 18/6 2019 во 22:15, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Fonbet – 1.75
1xbet – 2.22

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Америка ПЕ и Америка РН.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!