Натпревар на денот: Глобо vs Санта Круз

понеделник,17/6 2019 е празник во Бразил.Глобо и Санта Круз во борба за трите бода.

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Глобо е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Глобо, најдобра понуда ви нуди 1xbet со коефициент од 2.41. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Marathonbet и 1xbet , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Marathonbet и 1xbet единствено во Marathonbet и 1xbet. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Глобо и Санта Круз ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во Marathonbet со коефициент од 2.91.

За натпреварот помеѓу Глобо и Санта Круз кој ќе се одигра понеделник на 17/6 2019 во 23:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.78
1xbet – 2.06

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Глобо да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициент 1.77.
За Санта Круз да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициенти 2.11.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Глобо и Санта Круз.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk