No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Барнли vs Челси

четврток,19/4 2018 е празник во Англија.Барнли и Челси во борба за трите бода. Немаме сомнеж за овој натпревар дека Челси е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Челси

Денес сабота во 11:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Челси Немаме сомнеж за овој натпревар дека Челси е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Барселона vs Челси

среда,14/3 2018 е празник во Меѓународен.Барселона и Челси во борба за трите бода. Тимот на Барселона, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е следна: […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Манчестер Јунајтед vs Челси

Во рамките на Премиер лига,недела во 14:05 часот ќе играат Манчестер Јунајтед и Челси Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Манчестер Јунајтед е мал фаворит. Доколку сакате да […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Челси vs Барселона

вторник,20/2 2018 е празник во Меѓународен.Челси и Барселона во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Челси и Барселона, букмејкерите го фаворизираат тимот на Барселона. Ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Челси vs Вест Бромвич Албион

понеделник,12/2 2018 е празник во Англија.Челси и Вест Бромвич Албион во борба за трите бода. Челси е огромен фаворит во натпреварот против Вест Бромвич Албион. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, […]