No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: СС Лацио vs Удинезе Калчо

среда,24/1 2018 е празник во Италија.СС Лацио и Удинезе Калчо во борба за трите бода. Според букмејкерите, во овој натпревар СС Лацио влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ФЦ Интернационале Милано vs Удинезе Калчо

Во рамките на Серија А,сабота во 14:00 часот ќе играат ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо На овој натпревар помеѓу ФЦ Интернационале Милано и Удинезе Калчо домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, […]