No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Торпедо Кутаиси vs Шериф

Денес вторник во 15:30 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Торпедо Кутаиси и Шериф Немаме дилема за натпреварот помеѓу Торпедо Кутаиси и Шериф. Со оглед на тоа што оваа сезона Шериф игра многу […]