No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Зенит Ст. Петерсбург vs Фенербахче

Денес четврток во 17:55 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Зенит Ст. Петерсбург и Фенербахче За дуелот помеѓу Зенит Ст. Петерсбург и Фенербахче, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Зенит Ст. Петерсбург. Имајќи […]