No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Астана vs ФК Митјиланд

вторник,24/7 2018 е празник во Меѓународен.Астана и ФК Митјиланд во борба за трите бода. Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Астана и ФК Митјиландкој што ќе се игра вторник на […]