No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Хапоел Бер Шева vs Динамо Загреб

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 17:00 часот ќе играат Хапоел Бер Шева и Динамо Загреб За дуелот помеѓу Хапоел Бер Шева и Динамо Загреб, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Хапоел […]