No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Хофенхајм vs Манчестер Сити

вторник,2/10 2018 е празник во Меѓународен.Хофенхајм и Манчестер Сити во борба за трите бода. И покрај тоа што Манчестер Сити е гостин на дуелот против Хофенхајм, букмејкерите „типуваат“ на гостинот. Тие сметаат дека веројатноста за […]