No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Палермо vs Карпи

Денес недела во 13:00 дерби натпреварот во Серија Б помеѓу Палермо и Карпи Денешниот натпревар во Серија Б помеѓу Палермо и Карпи би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната […]