No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Парана Клуб vs Флуминенсе

Денес понеделник во 23:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Парана Клуб и Флуминенсе Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Парана Клуб е мал фаворит. Доколку сакате да […]