No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Олимпик Марсеј vs РБ Лајпциг

Денес четврток во 19:05 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Олимпик Марсеј и РБ Лајпциг Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Олимпик Марсеј е мал фаворит. Доколку […]